KONST / Litografier / Färglitografi 17143330
nr 1714 3330
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad HC, "Fåfängan". Färglitografi, bildmått: 45x52 cm, yttermått inklusive ram: 65x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:21:49
100 kr
150 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg